Adrian Ungur, campionul Sibiu Open 2015.

Adrian Ungur câștigă cea de-a patra ediție a celui mai important turneu de tenis din Transilvania. El devine dublu campion la Sibiu Open, după ce a câștigat și prima ediție a turneului de la Sibiu.   Marea finală a Sibiu Open prezentat de Raiff

READ MORE

Finala se joaca la 13:30 in Sala Ilie Vonica.

S-a decis! Finala turneului Sibiu Open va avea loc incepand cu ora 13:30 in Sala Ilie Vonica, aflata in spatele reprezentantei Toyota din Selimbar, vis-a-vis de Promenada Mall. Accesul spectatorilor se va face in ordinea sosirii, in limita a 150 de locuri

READ MORE

Finala se disputa maine la ora 10.

Update: Finala turneului a fost reprogramata pentru data de 28 septembrie, de la ora 10, pe terenul central la Tenis Club Pamira. Update: Partida nu va avea loc indoor. Jucătorii au testat suprafața de joc și au decis împreună să nu joace partida î

READ MORE

CONCURS: Tragere la sorti.

Concursul organizat de Sibiu Open si sports.store.ro s-a incheiat in urma cu cateva momente iar in urma tragerii la sorti, castigator a fost declarat Vasile Aldea, participantul cu numarul 90 in lista de concurs. Felicitari! Premiul va fi inmanat maine,